Компанія “Меблі виготовлення дизайн” виконує бажання тих, хто мріє якісно і гарно упорядкувати свій будинок та зробити його затишним! Ми розробляємо дизайн і виробляємо меблі під замовлення в місті Бориспіль: кухні, вітальні, дитячі, спальні, шафи-купе, офіси. Різних стильових напрямків: від класичного до сучасного. Це може бути як бюджетний, так і елітний варіанти із більш якісних матеріалів, в залежності від можливостей замовника.

Замовити меблі в Борисполі по доступній ціні – це дуже просто!

Завжди складне для покупця питання вартості меблів ми вирішили на відмінно. Приємна ціна – це наша візитна картка! Адже власне виробництво дозволяє нам економити кошти.

Для того, щоб виготовлені нами меблі ідеально вписувалися в наявний простір, наші майстри безкоштовно виконують заміри враховуючи всі особливості приміщення. Після того, коли будуть виконані всі заміри, наш дизайнер уточнює всі ваші побажання і готовить проект для затвердження. Великий досвід виробництва та встановлення меблів дозволяє нам оперативно вирішувати поставлені задачі будь-якої складності та масштабів. Також ми надаємо послуги доставки та збору меблів по місту Бориспіль, та інших містах.